Politika

(FOTO) "Blanuša je ujedinio narod" Bodiroga pozvao na BLOKADU svih institucija, tvrdi da "KRIMINALNA HOBOTNICA" neće demokratskim putem predati vlast

Smatram da treba blokirati sve institucije, jer je očigledno da kriminalna hobotnica neće demokratskim putem predati vlast.

(FOTO) "Blanuša je ujedinio narod" Bodiroga pozvao na BLOKADU svih institucija, tvrdi da "KRIMINALNA HOBOTNICA" neće demokratskim putem predati vlast
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Poručio je ovo šef Kluba poslanika SDS u Narodnoj skupštini Republike Srpske Ognjen Bodiroga.

-Ljudi koji su napravili sistem gdje je glavna preporuka za bilo koji posao da ste vjerni sluga režima su, prije svega, duhovno siromašni ljudi, gramzivi i svojim lažnim patriotizmom hrane te iste sluge režima.To su ujedno opasni i na sve spremni ljudi, jer kada gube tlo pod nogama, onda bi prodali i zemlju i narod samo da sačuvaju svoje kule i gradove. To su i plašljivi ljudi, jer znaju da sve što su stekli mogu lako da izgube – kaže Bodiroga.

Profesor Branko Blanuša je, kaže Bodiroga, čovjek koji je ujedinio sve ljude koji vole ovu zemlju, ujedinio je opoziciju i dao ljudima nadu da Republika Srpska može biti mjesto za ljepši i slobodniji život.

-A što se tiče Doboja i Zvornika, uđite na CIK i videćete rezultate kao što su: 372:8, 382:80, 310:19, 235:41, 136:27, 451:39, 217:16…, bruka i sramota! Nije moguće i nije normalno pobijediti u tri najveća grada (Banjaluka, Bijeljina i Prijedor), a izgubiti u Doboju preko 8.000 glasova razlike, i nije normalno da prije stignu rezultati za Banjaluku, nego za Doboj – rekao je Bodiroga.

Pročitajte još

On je naglasio da se bitka za slobodu nastavlja.

– Smrknute i plašljive face režima na sinoćnoj konferenciji za novinare znače samo jedno, a to je da oni znaju da ih narod više neće!! Moralna dužnost svih slobodnih ljudi i nas političara je da zbrišemo ovaj diktatorski režim, oslobodimo institucije, procesuiramo one koji su se obogatili na račun naroda i koji su spremni da prodaju Republiku Srpsku. Svi zajedno to moramo učiniti jer je u pitanju opstanak Republike Srpske! Do slobode – zaključio je Bodiroga.