Politika

Minić o porazu SNSD u njegovom Šamcu: Građani su izabrali ono što im je sada bliže

Izgubili smo u Šamcu, u redu, šta je tu sporno?

Savo Minić skupština RS
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Poručio je premijer Republike Srpske Savo Minić, osvrćući se na kritike povodom ubjedljive pobjede kandidata SDS Branka Blanuše, u opštini iz koje on dolazi.

Pročitajte još

-Dva puta sam se kandidovao i dva puta sam bio načelnik Šamca. Prihvatam da je građanima trenutno bliža opcija SDS, koji je tamo trenutno na vlasti. Ne želim da tvrdim da su izbori tamo pokradeni – dodao je Minić.