Poručio je premijer Republike Srpske Savo Minić, osvrćući se na kritike povodom ubjedljive pobjede kandidata SDS Branka Blanuše, u opštini iz koje on dolazi.
-Dva puta sam se kandidovao i dva puta sam bio načelnik Šamca. Prihvatam da je građanima trenutno bliža opcija SDS, koji je tamo trenutno na vlasti. Ne želim da tvrdim da su izbori tamo pokradeni – dodao je Minić.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.