Proslava je organizovana u jednom restoranu u centru Banjaluke, gdje je uz muziku uživo obilježen, kako su istakli, uspješan završetak izborne trke.
–Ne može nam niko ništa, jači smo od sudbine… – prva je pjesma koja se čula nakon što su Dodik i funkcioneri napustili salu u kojoj su se nalazili novinari i ušli u restoran.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.