Višković je istakao da Pravobranilaštvo Srpske intenzivno radi na podizanju tužbe.
Imao sam u petak 5. jula sastanak sa pravobraniocem Republike Srpske i ostaje da se vidi kojem sudu ćemo podnijeti tužbu – rekao je Višković u Srpcu.
On je istakao da se razmatra mogućnost da tužba bude podnesena sudovima u Republici Srpskoj, jer sa onim u FBiH do sada nisu bila dobra iskustva.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.