Politika

(FOTO) „Ostajem u UKC RS“ Đajić nakon smjene otkrio SVOJE PLANOVE

Bivši generalni direktor Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske Vlado Đajić poručio je danas da i dalje ostaje u toj zdravstvenoj ustanovi, „kako bi nastavio da je razvija i unapređuje“.

Vlado Đajić
FOTO: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER

Đajić je na društvenim mrežama naveo da mu je drago da je „svih osam godina, koliko je bio generalni direktor UKC Republike Srpske, plata sa doprinosima bila redovna svakog 26. u mjesecu.

– Posljednja koju sam potpisao bila je pet dana ranije. I dalje ostajem u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske, da zajedno sa novim rukovodstvom i svim zaposlenima nastavimo da razvijamo i unapređujemo naš klinički centar – napisao je Đajić.

Pročitajte još

On se zahvalio svima koji doprinose stvaranju jednog, kako je naveo, od najboljih kliničkih centara u regiji.

Podsjećamo, Đajić je u srijedu smijenjen sa čela UKC RS nakon što se u javnosti pojavio kompromitujući video snimak na kojem se vidi navodno dogovaranje o prodaji narkotika i cjenkanje između Đajića i osuđivanog kriminalca Nenada Radinkovića. Đajić tvrdi da je video snimak montiran.