Politika

Vučić razgovarao s Dodikom o posjeti Mađarskoj

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je večeras u Beogradu sa srpskim članom Predsjedništva BiH Miloradom Dodikom o svojoj posjeti Budimpešti i Štancima u prethodna dva dana.

Vučić razgovarao s Dodikom o posjeti Mađarskoj
FOTO: PREDSJEDNIŠTVO SRBIJE/TANJUG

Upoznao sam člana Predsjedništva BiH Milorada Dodika s rezultatima sastanaka u Budimpešti, analizirali smo situaciju u regionu i poziciju srpskog naroda. Dogovorili smo da zajedno posjetimo Drvar – naveo je Vučić na svom nalogu na Instagramu.

Vučić je na nalogu “budućnostsrbijeav” okačio i fotografiju s Dodikom.

https://www.instagram.com/p/B2CXmZ2oH5g/?utm_source=ig_embed

Vučić je u Budimpešti učestvovao na Trećem demografskom samitu, zajedno s premijerima Češke i Slovačke Andrejem Babišom i Petrom Pelegrinijem.

Vučić se odvojeno sastao i s mađarskim premijerom Viktorom Obranom.