Sandra se sada oglasila i otkrila je da je bila primorana da se evakuiše na sigurno zbog požara koji je buknuo na Holivud Hilsu i koji ne jenjava.
– Radi sigurnosti sam prešla kod rođaka u kuću. Požar nije izbio u mom kraju, ja se nalazim u podnožju, ispod brda na kom bukti vatra. Svuda se osjećao dim i padao je pepeo koji je vjetar sa Holivud Hilsa raznosio u moj kraj – rekla je Sandra na početku, prenosi Telegraf.
– Škole su zatvorene. U mom kraju je zagađenost vazduha trenutno 210 – objašnjava Sandra koja u Los Anđelesu živi i uspješno posluje već osam godina.
Ona kaže da je pobjegla od vatrene stihije koja bukti na Holivud Hilsu i da je ponijela samo ono najpotrebnije.
– Veliki problem je vazduh, nije moglo da se diše, a vetar je to dodatno raznosio. Plus je vjetar uticao da se požar tako brzo širi. Otišla sam i ponijela samo ono najpotrebnije – kaže Sandra.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu