Porodica i prijatelji nastradalog mladića su u šoku i nevjerici zbog tragedije koja ih je zadesila. Koliko je poginuli Nikola bio voljen govore i brojne umrlice koje su u dnevnim novinama objavili njegovi prijatelji, ali i komšije.
– Prelomio se cvijet i snaga koja je tek počela da sazrijeva, naš dragi Nikola Stanimirović – napisali su uz njegovu fotografiju Nikolini porodični prijatelji.

– Sa tugom i nevjericom koliko sudbina nekada može biti okrutna opraštamo se od našeg dragog Nikole Stanimirovića – stoji u umrlici u jednom dnevnom listu.
Podsjetimo, Nikola Stanimirović (23) iz Rakovice, poginuo je u nedjelju ujutru kada je na njega naletela J. R. (39). Kako saznaje Blic mladić je krenuo na posao međutim, pukla mu je guma zbog čega je izašao iz vozila.
– Dok je mijenjao gumu, djevojka koja je bila u drugom vozilu je izgubila kontrolu nad svojim automobilom i udarila ga – kaže izvor Blica upoznat sa istragom.

Nesreća se dogodila iz za sada nepoznatih razloga na uglu Bulevara patrijarha Pavla i Gazimestanske , ali prema našim saznanjima, on je sa teškim povredama prevezen u Urgentni centar.
Kako saznaje Blic on je imao veliko krvarenje, pa je uprkos borbi ljekara podlegao povredama.
Po nalogu zamjenika tužioca Drugog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, protiv osumnjičene J. R. podnijeta je krivična prijava u redovnom postupku, prenosi Blic.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu