Zabava

"Pustila je da sama odlučim" Seka Aleksić otkrila šta joj je rekla majka, pa progovorila o vjeri i porodici

Poznata pjevačica Seka Aleksić (44) jako je vezana za majku Ibrimu, a nerijetko podijeli koju fotografiju sa njom na društvenim mrežama.

Seka Aleksić
FOTO: SNEŽANA KRSTIĆ / RINGIER

Muzička zvijezda je nedavno pričala o mami, te iznijela niz detalja koji dotad nisu bili poznati javnosti.

– Moja mama je meni u Lipolistu kupila jednu malu ikonu Svete Petke i rekla da je to zaštitnica žena. Moja mama, koja je, dakle, muslimanka… Ali moja mama je kasnije, kada smo živjeli sa očuhom, spremala i slavu. U našoj kući se spremao i Bajram, i dan-danas je tako – rekla je tada pjevačica.

– Moja majka, naravno, slavi Bajram, ja odlazim kod mame, pravimo ručak… Mislim, nema tu nikakve razlike. Znam običaje i jedne i druge strane – rekla je Aleksićeva u emisiji “Balkanskom ulicom” na Blic TV.

Seka je otkrila da se kroz odrastanje opredijelila za pravoslavlje.

Pročitajte još

– Moja mama je pustila da sama odlučim da li ću da se krstim ili ne. Našu djecu Veljko i ja učimo da je nana, oni moju mamu zovu nana… Da je nana muslimanske veroispovijesti da vjeruje u Alaha, da smo mi pravoslavci, da vjerujemo u Gospoda Isusa Hrista. To je, ljudi, sve toliko normalno i toliko lijepo – dodala je ona.

“Kao da sam smršala 30 kilograma”

Inače, Seka je nedavno otkrila da je skinula koji kilogram i da se odmah ljepše osjećala zbog toga.

– Bože, što se lijepo osjećam kada smršam, samo bih se slikala i snimala. Skinula sam 3.5 kilograma, a kao da sam skinula 30. Već mislim da mogu da hodam u bikiniju. Dobro, ajde, ne foliraj se. Još si debela – govorila je ona sebi dok se ogledala.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu