Zabava

Sin pjevačice završio fakultetu Banjaluci: Veljko Ražnatović se ŠKOLOVAO U 3 DRŽAVE, a danas vodi farmu svinja na imanju tasta

Iako se danas bavi sportom i poljoprivredom, malo ko zna da je Veljko Ražnatović završio fakultet.

Veljko ražnatović
FOTO: OLIVER BUNIĆ/RINGIER

Sin folk zvijezda Svetlane Cece Ražnatović školovao se u inostranstvu, a njegova majka se potrudila da Anastasija i on imaju najbolje uslove za obrazovanje.

Ražnatović je zajedno sa sestraom Anastasijom pohađao internacionalnu osnovnu i srednju školu.

Zanimljivo je da je dio svog obrazovanja stekao i na Kipru gdje takođe imaju nekretninu, ali su detalji o njegovim studijama bili dosad nepoznati.

Pročitajte još

Prema informacijama, Veljko Ražnatović se školovao u tri različite države – Srbiji, na Kipru i u Republici Srpskoj.

On je, naime, diplomirao u decembru 2019. godine na Visokoj školi za primenjene i pravne nauke “Prometej” u Banjaluci, potvrdio je i sam jednom prilikom, piše Grand.

FOTO: PETAR DIMITRIJEVIĆ/RINGIER
FOTO: PETAR DIMITRIJEVIĆ/RINGIER

Podsjetimo, Ražnatović vodi farmu svinja, koja se brzo razvija. Trenutno, posjeduje farmu kapaciteta za 450 grla, dok se druga, koja je u pripremi, sprema da primi između 10.000 i 12.000 svinja.

Veljko ističe da je oduvijek želio da se bavi poljoprivredom i da bude bliže selu, a njegova ljubav prema farmama počela je kroz saradnju sa tastom, koji se bavi proizvodnjom pilića.

Oduvijek sam volio ideju da radim na selu. Na početku nisam znao tačno šta bih radio, ali sam se dogovorio sa tastom i sa njim naučio osnove. Proračunao sam sve i poslovni plan mi je zvučao logično i održivo – rekao je Veljko Ražnatović jednom prilikom.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu