U ime građana Republike Srpske i u lično ime predsjednici Republike Sjeverne Makedonije Gordani Siljanovskoj-Davkovoj upućujem izraze najdubljeg saučešća – napisao je Dodik na društvenoj mreži Iks.
On je naveo da je sa dubokom tugom i žalošću primio vijest o strašnoj tragediji u Kočanima, u kojoj je izgubljen veliki broj života.
У име грађана Републике Српске и у лично име предсједници Републике Сјеверне Македоније Гордани Сиљановској-Давковој упућујем изразе најдубљег саучешћа.
Са дубоком тугом и жалошћу примио сам вијест о страшној трагедији у Кочанима, у којој је изгубљен велики број живота.
Бол…
— Милорад Додик (@MiloradDodik) March 16, 2025
– Bol koji osjećaju Vaš narod i porodice stradalih duboko nas pogađa. Naše misli su uz Sjevernu Makedoniju, uz porodice koje su izgubile svoje najmilije, kao i uz sve povrijeđene nakon ove nesreće – poručio je Dodik.
On je dodao da Republika Srpska dijeli tugu sa bratskim narodom Sjeverne Makedonije.
– Molim Vas da prenesete izraze saosjećanja porodicama stradalih, povrijeđenima u ovoj tragediji želim brz oporavak – naglasio je Dodik.
Najmanje 50 ljudi poginulo je u požaru u noćnom klubu u mjestu Kočani u Sjevernoj Makedoniji.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu