Sudbine

"DOLAZI ŽENA SVAKI DAN DA ME DIŽE" Pjevačica se oglasila, pa otkrila da je lošeg zdravstvenog stanja, morala otkazati nastup

Pjevačica Aleksandra Mladenović morala je da otkaže nastup koji je bio zakazan za sinoć u Novom Sadu jer joj je narušeno zdravstveno stanje.

Aleksandra Mladenović
FOTO: ALEKSANDRA MLADENOVIĆ/INSTAGRAM SCREENSHOT

Aleksandra je istakla da je dala sve od sebe kako bi se oporavila, ali u tome nije uspjela.

– Ljudi moji, ja sam dala sve od sebe da se oporavim za vikend, ali i dalje imam temperaturu i nisam u stanju da održim nastup – napisala je ona sinoć, a potom i objavila fotografiju na kojoj je vidimo kako je priključena na infuziju.

– Dolazi žena svaki dan da me diže – napisala je ona, prenosi Blic.