Aleksandra je istakla da je dala sve od sebe kako bi se oporavila, ali u tome nije uspjela.
– Ljudi moji, ja sam dala sve od sebe da se oporavim za vikend, ali i dalje imam temperaturu i nisam u stanju da održim nastup – napisala je ona sinoć, a potom i objavila fotografiju na kojoj je vidimo kako je priključena na infuziju.
– Dolazi žena svaki dan da me diže – napisala je ona, prenosi Blic.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.