Sudbine

Pet godina bez Džeja Ramadanovskog: Bolne riječi kerke Marije NA GODIŠNJICU njegove smrti

Danas se navršilo pet godina od smrti Džeja Ramadanovskog, legendarnog pjevača koji je zauvek ostavio trag u muzici i srcima publike.

Pet godina bez Džeja Ramadanovskog: Bolne riječi kerke Marije NA GODIŠNJICU njegove smrti
FOTO: RAJKO RISTIĆ / RINGIER

Iako vrijeme prolazi, tuga i bol najbližih ne jenjavaju, a sjećanja ostaju živa.

Džejova kćerka Marija Ramadanovski će s članovima porodice posjetiti očevu večnu kuću i obeležiti pomen.

Ona je za domaće medije s ponosom pričala o svom tati.

– Treba pomenuti mog tatu, ali ne treba ni preterivati. Nedostaje nam svima. Pet godina je brzo prošlo. Bio bi ponosan da nas vidi. Bio bi zadovoljan što se tiče mene i moje sestre, svojih unuka i unuke. On je bio poseban čovek. Ostao mi je u sjećanju kroz njegovu igru, smijeh. Sve to nedostaje, njegov glas, šale. Tako ću uvijek da ga pamtim. U najužem krugu uvek su tu ljudi koji su bili uz njega. Masovno ljudi i publika i svi koji su ga voleli imaju samo reči hvale. Puno mi je srce što ga ljudi pamte. Nikad nisam čula da je neko rekao jednu ružnu riječ za njega. Zaista smo ponosni na njega i tužni što ga nema, ali ga volimo zauvijek – istakla je ona.

Džej je bio pjevač koji je znao da prenese emociju. Iako ga život nije mazio, iz svake svoje borbe je izlazio jači. S tim se složila pjevačica Mina Kostić, koja ga je izuzetno cijenila i poštovala:

– Bio mi je kao brat. Dorćol nije isti bez njega. Sjećam se svake riječi, svakog našeg razgovora, savjeta, smijeha, nastupa. Bio je neponovljiv. Pošten i dobar, čovjek kakav se rijetko sreće. Takav umjetnik, glas i drug je čast i zadovoljstvo što sam imala. Uvijek ću sa velikim ponosom da ističem njegovo ime i da pjevam njegove pjesme – rekla je Mina, prenosi Kurir.