Dino je na binu izašao sa svojom djecom i zatim se poklonio brojnoj publici.
– Hvala, moje Sarajevo. Hvala cijelom svijetu i Evropi što su uradili ovo što su uradili. Dok ste vi živi, živi i moj otac. Hvala što ste nas ispoštovali na ovaj način – rekao je Dino Bešlić.
Na skupu ispred Vječne vatre se prema informacijama zadnjim informacijama iz MUP KS nalazilo više od 20.000 ljudi.
Podsjećamo, pjevač Halid Bešlić je preminuo 7. oktobra nakon kraće bolesti.
Sahrana muzičke legende obaviće se sutra 13 oktobra, prenosi Avaz.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.