Sudbine

(FOTO) "Boli me više nego da sam ja bolestan" Dva muškarca, nedavno POSTALI OČEVI 2 BEBE, otkrivaju prve izazove roditeljstva

Dva muškarca koji su nedavno postali očevi dvije bebe, podijelili su na društvenim mrežama svoje viđenje roditeljstva iz ugla roditelja koji po prvi put prolaze kroz dječije bolesti.

(FOTO) "Boli me više nego da sam ja bolestan" Dva muškarca, nedavno POSTALI OČEVI 2 BEBE, otkrivaju prve izazove roditeljstva
FOTO: MORTEN KJELDGAARD /INSTAGRAM/SCREENSHOT

Riječi para iz Danske, postale su viralne uslijed činjenice da su tokom izlaganja bili jako emotivni.

Morten Kjeldgaard i Frederik Haun iz Danske postali su roditelji po prvi put kada su njihove bliznakinje, Ema i Nora, došle na svijet 27. septembra ove godine. Sada, kao prvi put roditelji, suočavaju se sa emotivnim izazovom brige za bolesno dijete. Frederik je podijelio emotivnu poruku na Instagramu, rekavši: 

– Ovo je prvi put da imam bolesno dijete i iskreno, boli me više nego da sam sam bolestan – rekao je on.

Bolesna je Nora, koja pati od zapušenog nosa i prehlade. Frederik, koji je i sam bio prehlađen tokom praznika, priznaje da je teško izbeći da djeca ne obole. Dok Nora teško diše zbog zapušenog nosa, njen otac izražava bol zbog toga što vidi svoju ćerku u nelagodnosti, prenosi Billedbladet.

Ema je još uvijek zdrava

Srećom, Emina sestra bliznakinja, Nora, još uvijek nije oboljela. Roditelji su se sada fokusirali na to da Nora dobije najbolju moguću negu. Frederik se tješi činjenicom da, uprkos bolesti, Nora ima oba oca uz sebe koji je podržavaju u ovom teškom trenutku.

Ovo je prvi put da su Morten i Frederik suočeni sa bolešću svojih kćerki. Iako im je teško, kako su rekli, njihova ljubav prema djeci postala je još snažnija tokom borbe za zdravlje djeteta.