Ona je juče bila na sahrani oca Marije Šerifović kada je otkrila kako pjevačica podnosi teške trenutke.
– Mislim da nam nije ni vrijeme ni mjesto, da samo treba da pustimo Mariju i porodicu da budu u žalosti. Ja sam njen prijatelj i moja uloga je bila da budem njena podrška. Otišla sam tamo i bila tu za nju, ali mislim da u ovakvim trenucima, svakom ljudskom biću treba najviše da budu sami i to prođu sami sa sobom i mislim da je fer da je svi pustimo na miru– kaže Džejla Ramović.
Ona je oštro odgovorila na pitanje u vezi sa spekulacijama o odnosu sa Šerifovićevom.
– Dokle ćemo više nagađati? Hiljadu puta sam rekla, Marija Šerifović je moja prijateljica i to je jedina nepromjenljiva kategorija u svemu ovome– rekla je Ramovićeva.
Mlada zvijezda nedavno je diplomirala na fakultetu u Španiji, ali tvrdi da ne planira da napusti pjevačku karijeru.
– Možda sam u nekom trenutku, dok sam bila u Barseloni, pomislila šta bi bilo kada bih prestala da se bavim muzikom, ali ipak je to moja najveća ljubav i mislim da nikada ne bih mogla tek tako da odustanem– rekla je Džejla, piše Grand.
Pjeevačica je progovorila o svojim ambicijama:
– Cijeli svoj život zamišljam neke velike koncerte i voljela bih da postanem koncertni pjevač. Mislim da sada nisam spremna za takav poduhvat i želim da odem u te koncertne dvorane, arene savršeno spremna za taj prostor, za to mi treba još malo vremena– iskrena je pjevačica.
Džejla je otkrila i da li sebe vidi kao dio žirija „Zvezda Granda“.
– Vi mene znate kao blagu, ali ja savršeno imam svoje mišljenje. To je neka potpuno druga stvar, mislim da je moja odgovornost da budem prema vama ljubazna. Sada se ne vidim u toj ulozi, i nemam neku pretjeranu želju, ali možda nekad u budućnosti. Kada sam bila mala bilo mi je zabavno to da gledam kako ocjenjuju, ali sada sebe ne vidim u tome– zaključila je nekadašnja pobjednica.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.