Otišla je tiho, naša najstarija rođena sestra Mira. Ovog jutra bez nje i slike se samo ređaju, svaka uspomena postaje talas koji guši i grli u isti mah – napisala je Bilja.
Kako je dodala, ne može da se pomiri sa činjenicom da joj je preminula sestra.
– Naša je ljubav, Miki, sa tobom i diše tamo gdje si ti. Volimo te Ivanka i ja – napisala je Bilja i dodala nekoliko emotikona slomljenog srca.
Ljudi joj masovno izjavljuju saučešće, a pjevačica je neutješna ovim gubitkom.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.