Ceca je vidno potresena govorila o svom kolegi, a za njega je imala samo riječi hvale.
– Stvarno mi je mnogo žao, on je bio osoba koja je apsolutno bila voljena od svih kolega. Nikada nisam čula, ni u vrijeme stare Jugoslavije, nešto loše. Svi su imali riječi hvale i pričali da je velika ljudina. Nadam se da je otišao na bolje mjesto – rekla je Ceca.
Halid Bešlić imao je zdravstvenih problema, a bio je na odjeljenju onkologije.
Njegov menadžer, govorio je o pjevačevom zdravstvenom stanju prije mjesec dana.
– Halid je trenutno prebačen na kliniku za onkološke pacijente, prima terapiju i ide na bolje. Ovim putem samo bih želio demantovati sve glasine koje kruže posljednjih dana, a to je da su Halidu otkazali organi i da je loše, ništa od toga nije tačno – kazao je tada Nedim, prenosi Blic.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.