Sudbine

SLOMLJEN OD TUGE Pjevač je bio kum tročlane porodice koja je poginula u jezivoj nesreći

Pjevač Saša Katančić potresnim riječima oprostio se od kumova koji su 26. oktobra tragično nastradali u saobraćajnoj nesreći na Novom Beogradu kada je vozač "audija" prošao na crveno i usmrtio tročlanu porodicu.

Cvijeće na mjestu nesreće
FOTO: UNA ŠKANDRO/RINGIER

Saša Katančić je na svom Instagramu podijelio porodičnu fotografiju na kojoj on i supruga poziraju sa kumovima koji su u jezivoj nesreći izgubili živote.

– Kumovi… Zauvijek u našim srcima – poručio je kratko.

FOTO: SASAKATANCIC/INSTAGRAM/SCREENSHOT
FOTO: SASAKATANCIC/INSTAGRAM/SCREENSHOT

Podsjetimo, nesreća se dogodila 26. oktobra oko 00.44 časova na raskrsnici ulice Omladinskih brigada i Bulevara heroja sa Košara. Tada je N.Đ. prošao na crveno svjetlo i udario u automobil u kojem se nalazila tročlana porodica.

Pripadnik saobraćajne policije, Bojan Ž. i njegova supruga i devetogodišnji sin izgubili su živote, a kako je saopšteno, vozač koji je izazvao udes bio je u stanju teške alkoholisanosti (1,76 promila) i pod dejstvom psihoaktivne supstance – opojne droge marihuana.