Šuput je istakao da su u stalnom kontaktu sa menadžmentom banke.
– Ušli smo u postupak restrukturisanja banke kako bi u 48 časova Vlada Srpske preuzela upravljanje bankom – rekao je on i naglasio da je veoma značajno to što je Agencija za bankarstvo na nivou Srpske.
Dodaje da su operativni bankomati, elektronsko bankarstvo, plaćanje karticama, ali i zahtjevi za razročenje depozita, piše RTRS.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.