Zabava

"Svidjelo im se što nema mrlje u karijeri" Milica Todorović otkrila šta se dešavalo NA SVADBI ĐOKOVIĆA poslije 11 godina

O vjenčanju Novaka Đokovića i njegove supruge Jelene svi su govorili svojevremeno, a tu čast da pjeva odabranim zvanicama imala je pjevačica Milica Todorović .

milica todorović, jelena i novak đoković
FOTO: MILAN ILIĆ, A. KRSTOVIĆ / RINGIER/COMBO

Naime, ona je objasnila da nije mogla ni da sanja da će dobiti taj poziv.

Bila sam u Hrvatskoj, imala turneju, bila sam u jeku popularnosti, sve je gorjelo. Peti dan, umorna.

Sjedim u nekom kafiću, moj bend, sestra, zet. Na TV-u Nole igra neki turnir. Ja gledam, ovoga mi krsta, i kažem:“Jao, on se ženi za pet dana”, i kažem sestri: “Jao, zamisli, što bi bilo lijepo da ja pjevam Novaku, čovječe”.

Pročitajte još

To sam rekla bukvalno kao dijete, poslala tu frekvenciju, vibraciju u Univerzum. Kunem se, u roku od minut, ako ne i manje, zvoni mi telefon, Mijatović Miša me u jednom momentu zove.

Gledam u telefon, mislila sam da me sigurno zove za neku tezgu, ma, ne mogu to da radim, te zabave, fokusirala sam se na klubove – rekla je iskreno Milica Todorović.

Novak i Jelena Đoković
FOTO: ANDREJ CUKIC/EPA

Svidjelo im se što nema mrlje u karijeri

Na kraju se javila i nije se pokajala što je to uradila.

– Kaže on meni: “Nemaš slobodan dan? Zamolili su me Đokovići da te pitam da li bi im pjevala na svadbi?”.

Milica Todorović
FOTO: TV PINK / SCREENSHOT

Ja reko:”Molim?! Hajde ponovi mi, molim te”. Kaže on:”Razmišljali su ko bi im pjevao na svadbi, izabrali su tebe, dopada im se tvoja energija i tvoja spontanost, to što nemaš mrlje u karijeri...”. Odmah sam rekla menadžeru da otkaže sve.

Novaka nisam poznavala od ranije, tada sam ga upoznala, ali sam osjećala njegovu energiju. Ja sam nekako znala da sa tom njegovom energijom i tom Jeleninom smirenošću, da to ne može da bude sve na note, znaš. To je bila jedna jako lijepa zabava – rekla je pjevačica.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu