Svijet

(FOTO) Metal odletio 50 metara i POGODIO 2 DJECE: Prve slike sa plaže u Budvi gdje je EKSPLODIRALA BOCA za ronjenje

Tinejdžer (14) je teže povrijeđen u Budvi, nakon što je na kupalištu Ploče eksplodirala ronilačka boca.

Eksplodirala boca za ronjenje na plaži u Budvi
FOTO: RTCG/LAZAR RADULOVIĆ/USTUPLJENE FOTOGRAFIJE
Eksplodirala boca za ronjenje na plaži u Budvi

Ovu informaciju je potvrdila i Uprava policije. Osim tog djeteta, još jedan tinejdžer, inače državljanin Srbije, ima lakše tjelesne povrede.

Pročitajte još

Danas je na plaži Ploče eksplodirala boca za ronjenje u dijelu gdje se izdaje oprema za ronjenje. Prema prvim informacijama jedna osoba je zadobila teške tjelesne povrede u predjelu gornjeg ekstremiteta, strani državljanin star 14 godina i njemu se ukazuje ljekarska pomoć – naveli su iz policije, a prenosi RTCG.

Eksplodirala boca za ronjenje na plaži u Budvi
FOTO: RTCG/LAZAR RADULOVIĆ/USTUPLJENE FOTOGRAFIJE
Eksplodirala boca za ronjenje na plaži u Budvi

Prvi snimci sa lica mjesta

U HMP Budva javilo se na ukazivanje ljekarske pomoci i još jedna maloljetna osoba iz Republike Srbije, sa lakšim povredama.

– Policija i druge službe su na terenu radi utvrđivanja svih činjenica i okolnosti događaja, preciznog utvrđivanja načina na koji je došlo do eksplozije i eventualnog daljeg preduzimanja aktivnosti iz svojih nadležnosti – piše u saopštenju.

Kako javljaju “Vijesti”, dječak (13) se nalazio najmanje 50 metara vazdušne linije od mjesta gdje je ronilačka boca eksplodirala, ali ga je metal koji je odletio, pogodio u zglob ruke, piše RTCG, prenosi Blic.