Krivična prijava podniijeta je protiv E.D. (19), državljanke Republike Srbije, zbog sumnje da je izvršila krivično djelo teška krađa na štetu jednog lica iz Bijelog Polja.
– Sumnja se da je imenovana, dok se nalazila u kući oštećenog, iskoristila nepažnju ukućana i iz torbe otuđila koverat u kojem se nalazio novac u iznosu od 10.000 evra u različitim apoenima, čime je sebi pribavila protivpravnu imovinsku korist – saopšteno je iz UP, prenosi Telegraf.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.