Majka djeteta (22) ostavila je vozilo ispred zgrade u kojoj radi, Kaže da je vjerovala kako je sina, kao i svakog dana, prethodno ostavila u vrtiću, piše Njuz 4SA.
Majka je bila uvjerena da ga je ostavila u vrtiću – rekao je šef policije San Antonija Vilijam Mek Manus. Dječak je cijeli dan bio na stražnjem sjedištu, vezan u dječjoj sjedalici, dok su temperature u vozilu rasle.
Majka je oko 16.30, nakon što je završila s poslom, pronašla sina bez svijesti u automobilu. Pozvana je hitna pomoć, no nakon dolaska oko 16.40, doktori su mogli samo konstatovati smrt.
Policija istražuje sve okolnosti, uključujući je li riječ o nesrećnom slučaju ili krivičnom djelu.
Istraga je u toku – rekao je Mek Manus.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.