Članovi nepoznate bande, otvorili su vatru na civile iz pištolja i pušaka, što je najnoviji događaj u nizu ubistava u Ekvadoru pogođenim nasiljem narko kartela.
Prvi napad dogodio se u jugozapadnom gradu El Empalme, gdje je prema riječima lokalnog šefa policije, potpukovnika Oskara Valensije, ubijeno 12 osoba, a tri su ranjene.
Isti napadači kasnije su napali drugu grupu ljudi pucajući nasumično.
– Otvorili su vatru na sve – rekao je Valensija novinarima.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.