Iz Nacionalnog centra za upravljanje prelazima saopšteno je da se zbog prekida rada sistema vozila koja ulaze u Sjevernu Makedoniju registruju pojedinačno, zbog čega se stvaraju velike gužve.
– Kao rezultat ovog tehničkog prekida, makedonske vlasti su privremeno obustavile ulazak vozila na teritoriju Makedonije – navodi se u saopštenju Nacionalnog centra.
Dodaju da je počela dvostruka mehanička kontrola, dok se ne obnovi granični sistem.
– Na teritoriji Sjeverne Makedonije stvaraju se duge kolone – navodi se u saopštenju objavljenom na Fejsbuku.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.