Svijet

(FOTO) ​"Gdje je ovaj gospodin, da se poskliznem" Policajac objavom na društvenim mrežama ZALUDIO ŽENE u Hrvatskoj

Na Fejsbuk stranici "Policija Hrvatske" prije nekoliko dana objavljena je fotografija mladog policajca pored službenog automobila uz poruku: "Oprezno u saobraćaju zbog moguće poledice."

(FOTO) ​"Gdje je ovaj gospodin, da se poskliznem" Policajac objavom na društvenim mrežama ZALUDIO ŽENE u Hrvatskoj
FOTO: INDEX VIDEO/YOU TUBE/SCREENSHOT

Objava je u vrlo kratkom roku prikupila više od 7.000 lajkova i 400 komentara u kojima su prednjačile žene.

Naime, objava je “zasuta” brojnim komentarima na račun markantnog policajca, dok je ozbiljno upozorenje na stanje na putevima i bezbjednost u saobraćaju palo u drugi plan.

Kako nezvanično saznaje Slobodna Dalmacija, fotografija je nastala u zaleđu Šibenika, tačnije oko Drniša, a pripadnik policije je zaposlenik PU šibensko-kninske.

Pročitajte još

“A gdje ovaj gospodin zaustavlja? Da projurim na biciklu.”

“Sad mi je čak i žao što ne vozim… hoće me ganjati ako pretrčim preko zebre??” “Kazni me, majke ti!” “Gdje je ovaj gospodin, da se poskliznem.” “Gdje je ta poledica tačno, pitam za prijateljice…”, samo je dio komentara ostavljenih ispod objave o problemima na putevima.