Svijet

Tuga u SAD: Srpski državljanin nastradao u saobraćajnoj nesreći

Srbin Aleksandar Conić (34) iz Čikaga poginuo je juče, teškoj saobraćajnoj nesreći vozeći kamion na autoputu I-75 u Džordžiji.

Tuga u SAD: Srpski državljanin nastradao u saobraćajnoj nesreći
FOTO: CRISTOBAL HERRERA-ULASHKEVICH/EPA

Mladi Srbin rodom iz Leskovca poginuo je za volanom. Iza sebe je ostavio suprugu i dva sina.

Godinama živio u Americi

U Americi je živio skoro 10 godina, a u Srbiji je završio Fakultet za fizičku kulturu (DIF).

Istraga policije je još uvijek u toku i za sada još nisu razjašnjene okolnosti pod kojima je Conić poginuo u Džordžiji.

Pročitajte još

Na mjestu nesreće, po riječima očevidaca, bilo je mnogo vatrogasnih vozila, policija i hitna pomoć, piše Serbian Times.