Svijet

Dobio poziv: Orban najavio da će prisustvovati prvom sastanku Odbora za mir za Pojas Gaze

Mađarski premijer Viktor Orban najavio je danas da će u Vašingtonu prisustvovati prvom sastanku Odbora za mir za Pojas Gaze, koji je inicirao američki predsjednik Donalda Trampa.

Dobio poziv: Orban najavio da će prisustvovati prvom sastanku Odbora za mir za Pojas Gaze
FOTO: OLIVIER MATTHYS/EPA

Viktor Orban je rekao da je dobio poziv da prisustvuje inauguracionom sastanku i da će otići u Vašington za dvije nedjelje.

Pročitajte još

Pojedini mediji su objavili da će prvi radni sastanak Odbora za mir biti održan 19. februara u Vašingtonu.