Politika

"To se ne smije tolerisati" Đokić oštro osudio PALJENJE AUTOMOBILA Vukanovića, poziva nadležne da hitno reaguju

Predsjednik Socijalističke partije i ministar u Vladi Srpske Petar Đokić izjavio je da oštro osuđuje napad na imovinu predsjednika i poslanika Pokreta za pravdu i red Nebojše Vukanovića.

Petar Đokić
FOTO: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER

Pozvao je nadležne institucije da rade u skladu sa zakonom i što prije pronađu i adekvatno sankcionišu one koji, kako kaže, očigledno ne žele dobro gospodinu Vukanoviću, ali ni sebi, niti Republici Srpskoj.

Pročitajte još

-Lični napadi i uništavanje imovine ne smiju se tolerisati samo zato što neko ima različite političke stavove od drugog. U ovim momentima kada je Republika Srpska izložena brojnim političkim napadima i pritiscima, moramo da budemo jedinstveni. Vjerujem da ćemo zajedno doći do kompromisa, u interesu Republike Srpske i svih njenih građana – istakao je Đokić.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu