Prema mom mišljenju, najgora stvar koja može da se dogodi jeste da Bajden ponovo postane predsjednik. Iskreno, iz mnogo razloga, naša zemlja to ne bi preživjela, rekao je Tramp u intervjuu za Foks njuz.
On je dodao da je Bajden “nesposoban i najgori predsjednik u istoriji Sjedinjenih Država”.
– To svi znaju – istakao je Tramp.
Komentarišući to što je Bajden nedavno dobio podršku sindikata radnika u autoindustriji, Tramp je poručio da više neće biti radnika u autoindustriji u Sjedinjenim Državama, već će “sve to otići u Kinu i druge zemlje”.
On je istakao da bi, ako ponovo postane predsjednik, uveo carine na robu koja se uvozi iz Kine, dodavši da bi one mogle da iznose i više od 60 odsto.
Tramp je upozorio i na razvoj vještačke inteligencije, ocijenivši da je to “zastrašujuće”, prenosi Sputnjik.
– Prije neki dan sam vidio kako su napravili lažan snimak na kom govorim o nekom proizvodu. Ne možete ni da primjetite razliku. Mora nešto da se učini u vezi sa tim i to brzo – rekao je Tramp.
On je naveo da bi tehnologija vještačke inteligencije mogla da bude zloupotrebljena na razne načine, uključujući ratove, dodavši da je napredak u razvoju te tehnologije “ogroman problem”.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu