Naime, otkako se razvela od Milana, Sandra živi život punim plućima, izlazi, putuje, druži se…
Jutros se oglasila na Instagramu i objavila sliku na kojoj pozira sa izgleda bliskom drugaricom koja je u vjenčanici.
Sandra je čestitala godišnjicu braka: “Srećna godišnjica”, piše.
“10 mjeseci niko nije znao da su razvedeni”
Glumac i voditelj Milan Kalinić u godinu dana je promijenio život iz korijena. Razveo se nakon dvije decenije od supruge Sandre, promijenio posao i preselio se.
O izazovima, teškom periodu i svemu šta mu je u tim momentima prolazilo kroz glavu, sada je otvorio dušu.
Milan Kalinić je istakao da je izuzetno ponosan na sebe i suprugu zato što su uspjeli da se razvedu civilizovano, bez ružnih riječi i skandala.
– Kada su počeli da pišu o mom razvodu, bio sam razveden već 10 mjeseci, moj život je krenuo normalnim putem i djeca su polako počela sve da prihvataju. To je veliki uspjeh i moj i Sandrin što smo to na taj način odradili. Mi to nismo krili, kada se negdje pojavim najnormalnije kažem da sam se razveo, ali nisam famu pravio oko toga. Tu sam shvatio takođe koliko dobre prijatelje imam jer nisu išli okolo i pričali o mojoj privatnosti – rekao je Milan kojem ovaj period nije bio nimalo lak, a koji je i nakon rastanka na svom Instagramu ostavio profilnu fotografiju na kojoj je sa bivšom suprugom i djecom.
– Razvod je uvijek teška stvar i nešto što čovjeka poremeti, ali to može biti i na što bezbolniji i civilizovaniji način. Imao sam oduvek negativan odnos prema ljudima koji kada nešto prekinu izbrišu cijeli svoj život kao da nije postojao. Šta znači da ja sada brišem profilnu fotografiju? Sandra će uvijek biti dio mog života, imamo zajedničku djecu.
– Uvijek sam tu za nju i znam da je i ona za mene. Uvijek ću se truditi da joj budem… Možda je još uvijek preteška riječ da kažem prijatelj, možda ćemo jednog dana biti i pravi prijatelji, ali uvijek sam tu za sve što joj treba. Znam da će ona biti za mene i po meni su to normalne stvari, to ne treba hvatili, nekako podrazumeva se. To je sve lep period mog života i nema potrebe da ga brišem – rekao je Milan Kalinić koji se osvrnuo i na situaciju u kojoj se našao kada ga je jedna žena prijavila za nasilje.
– Tri najveća stresa su mi se dogodila u godinu dana. Gubitak posla, razvod i selidba. Spas mi je pored porodice i prijatelja bio sport i potrudiću se da ljudima približim koliko je sport važan, pogotovo za muškarce. Uredan život ti toliko pomogne kada se nađeš u izazovnim situacijama. Tada čovjek lako upadne u depresiju, kada sam ja (koji sebe smatram jakim) bio na ivici da skliznem, drugim ljudima je još lakše.
– Stvarno sam prošao kroz težak period. Bila je tu još jedna vrlo teška situacija sa lažnom prijavom. Mene su mnogi prijatelji zvali da mi kažu: “Brate, ti si Supermen, kako te ne poremeti?”. To se desi kada ne paziš u životu i naiđeš na čudne okolnosti i ljude. Sve se potrefilo u jednom trenutku i tu sam još jednom shvatio da sam čovek koji ima čvrstinu i zna da se bori sa stvarima. Opet, moram priznati, bio sam na ivici da napravim glupost – iskren je bio glumac koji je rekao da u tom periodu noćima nije mogao da zaspi.
– Prolazi ti svašta kroz glavu. Ja u svojih 53 godine spavam kao beba, a tada sam prvi put u životu imao besane noći. Imao sam i ranije stresove, a prvi put sam sada 10 noći proveo budan. Ležim i razmišljam i to je jezivo, pogotovo nekome ko nije navikao na to. Tada ti đavo dođe i tako legne na rame jer si labilan i pogodno tlo za budalaštine i tada ti celu noć prolaze razne stvari kroz glavu. Jedva čekaš da svane i da odeš među ljude i onda se malo vratiš, onda vidiš decu i osetiš njihovu podršku i onda bude lakše.
– Ljudi moraju da nađu vjeru u mnogim svarima i veru u ljude,porodicu, prijatelje i vjeru u sebe i bolje sutra. Ponosan sam što sam uspeo da mržnju sklonim sa strane, nikome ne zameram imam odnos prema tome, ali sam uspeo da nikoga ne mrzim. Iz svega ovoga mogu da dam savet ljudima da ne mrze. To nema veze sa oprostom, ne morate da oprostite.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu