Svijet

UBILA PARTNERA, MAJCI PRIJETILA SMRĆU Božica pobjegla iz ustanove, svi na nogama tragaju za osumnjičenom

Već četiri dana niko ne zna gdje je 49-godišnja Božica Nišević, koja se, iz samo njoj znanih razloga, udaljila u nepoznatom pravcu iz jedne ustanove u Zagrebu.

UBILA PARTNERA, MAJCI PRIJETILA SMRĆU Božica pobjegla iz ustanove, svi na nogama tragaju za osumnjičenom
FOTO: NESTALI.HR

U slučaju da posjedujete informacije o osobi s fotografije, molimo vas da obavijestite najbližu policijsku stanicu ili nazovete broj 192. Takođe, informacije možete dostaviti i putem e-mail adrese: [email protected]”, apeluju iz policije koja je nestanak Božice Nišević objavila na svojim stranicama.

Inače, riječ je o osobi koja je sklona kršenju zakona, a godinama je bila i u zatvoru, piše Jutarnji.

Naime, na višegodišnju zatvorsku kaznu osuđena je zbog ubistva tadašnjeg partnera u stanu u Zagrebu, kojeg je izbola 76 puta nakon što ju je napao.

Oboje su bili pod uticajem alkohola, a pritom je zaključeno i da je bila riječ o ubistvu prekoračenjem granica nužne odbrane.

Osim toga, u istom razdoblju sudilo joj se i za prijetnje smrću svojoj majci, koju je, među ostalim, i davila. A dok je nesrećna penzionerka dozivala u pomoć, zahvaljujući komšinici na spratu, uspjela je da se spasi.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu