Hronika

Uhapšen prilikom kontrole automobila: Modričanin pokušao PODMITITI POLICAJCE

Teslićka policija uhapsila je H.Š. iz Modriče nakon što je pokušao da podmiti policajce, koji su ga uhvatili u saobraćajnom prekršaju.

Uhapšen prilikom kontrole automobila: Modričanin pokušao PODMITITI POLICAJCE
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RAS SRBIJA

U PU Doboj navode da H.Š. uhapšen zbog sumnje da je počinio krivično djelo davanje mita.

-H.Š. se sumnjiči da je u Tesliću, juče oko 12.20 , prilikom zaustavljanja i kontrole automobila ”mercedes” kojim je upravljao policijskim službenicima ponudio i ostavio novac u službenom vozilu kako bi odustali od vršenja službene radnje sankcionisanja evidentiranog prekršaja iz oblasti Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevima u BiH. Nakon toga je uhapšen, a novčanica je uz potvrdu oduzeta – saopštila je PU Doboj.

Pročitajte još

Iz policije dodaju da će nakon dokumentovanja predmeta protiv H.Š. biti dostavljen izvještaj Republičkom javnom tužilaštvu Republike Srpske.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu