Zabava

“VEĆ 2 DANA PLAČEM” Terza van sebe tik pred Miličin porođaj

Bivša učesnica "Elite", Milica Veličković broji sitno do porođaja, a otac djeteta Borislav Terzić Terza nalazi se u rijalitiju i njegova neizvjesnost da li će ga Milica uopšte upisati kao oca djeteta je sve veća.

“VEĆ 2 DANA PLAČEM” Terza van sebe tik pred Miličin porođaj
FOTO: ZADRUGA 8 ELITA / YOUTUBE/SCREENSHOT

U toku sinoćne emisije “Gledanje snimaka”, voditeljka Ivana Šopić mu se obratila kako bi prokomentarisao trenutak u kom Anđela Đuričić brani svom dečku Nenadu Marinkoviću Gastozu da komunicira sa Sofijom Janićijević.

Pročitajte još

Terza je jedva govorio, potpuno je izgubio glas, a potom priznao šta mu je, zbog čega se loše osjeća.

– Dva dana već plačem, čekam ovo sutra najljepše da mi se desi. Tako da neću ni da ih komentarišem – rekao je Terza koji je očigledno dobio informacije o stanju svoje bivše vjerenice Milice i njenom porođaju, piše Blic.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu