Zabava

(VIDEO) Džinović je vidio u prvom redu i SIŠAO SA BINE: Pjevač je ovako zabavio koleginicu, publika sve posmatrala i snimala telefonima

Pjevač Haris Džinović večeras ima veliki koncert u Sava Centru, a brojni estradnjaci sjatili su se kako bi uživali na koncertu i kako bi podržali kolegu.

Haris Džinović
FOTO: DUŠAN LUKIĆ / RINGIER

Naime, Neda Ukraden je došla među prvima i zauzela je svoje mjesto u prvom redu, a kako je zabilježila ekipa Blica, Haris je u jednom momentu spazio sa bine Nedu, pa je sišao da joj bliže zapjeva.

Neda je u tom momentu ustala kako bi zaigrala, pa je Haris nakon što je nešto vremena proveo kod Nede, ja je potom obišao i ostatak publike.

Sin Kan htio da izbjegne medije, pa bio nervozan

Podsjetimo, Harisov sin Kan došao je u pratnji svoje djevojke na koncert, a kako smo mogli da primijetimo, bio je vrlo neraspoložen.

Pročitajte još

Kan je večeras odlučio da obuče elegantno odjelo, dok je njegova izabranica atraktivna brineta takođe bila elegantna, a preko je imala bež bundicu. On je zamolio okupljene medije da ga ne fotografišu, pa je poslije sjeo da prati koncert.

Kan Džinović
FOTO: BLIC TV/SCREENSHOT

Njih dvoje projurili su pored naših kamera i nisu bili raspoloženi za slikanje, a o potom su sjeli u prvi red ne bi li pomno ispratili Harisov koncert.

Pored velikog broja poznatih ličnosti, večeras se pojavila i Nataša Alimpić.

Naime, pjevačica Nataša Alimpić bacila je oko na pjevača Harisa Džinovića nakon njegovog razvoda od Meline Džinović.

Nataša je istakla da bi svaka žena voljela muškarca kao što je Haris, te je priznala da njoj razlika u godinama između njih ne bi smetala, piše Blic.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu