Zabava

(VIDEO) HAOS PRIJE NASTUPA Pjevačice Mina Kostić i Indi Aradinović se potukle na festivalu, snimak kruži mrežama

Pevačice Mina Kostić i Indi Aradinović su se 2008. godine potukle na Grandovom festivalu, a snimak je postao viralan.

Mina Kostić i Indi Aradinović
FOTO: : MILAN ILIĆ / RINGIER

Naime, o skandalu koji se dogodio među koleginicama šokirao je domaću javnost.

Mina Kostić je nakon nekoliko godina u jednom emisiji priznala da se stidi zbog tog fizičkog obračuna, koji je nastao usled provokacija od strane Indi.

Pročitajte još

– Sramota me je. To je bila jedna velika provokacija s njene strane, ja nisam ni znala, niti me je interesovalo, niti smo se ikad družile. Vjerovatno ju je neko posavjetovao da me tako iznervira i isproziva, i ja uopšte nisam razmišljala gdje sam i pala mi je roletna – rekla je Mina za Grandonline, pa dodala:

– Sjećam se da mi je Saša rekao: “Hoćete da se pomirite?”, ja rekoh: “Molim?”. Nije mi palo na pamet. Samo me je posle pitao da li mogu da izađem na scenu da pjevam, što sam naravno i učinila – izjavila je svojevremeno pjevačica.

“Jako se kajem”

Mina je više puta navela da sada ne bi nikada tako reagovala.

– Bože moj, dešavaju se te stvari. I Lepoj Lukić se to dešavalo u njeno vrijeme. Ja se zbog toga jako kajem i jako mi je žao što sam tada tako odreagovala… Sada s ove tačke gledišta ne bih tako nikada odreagovala, baš bih iskulirala. To mi je jedina stvar u karijeri zbog koje me je sramota, ali sve je za ljude – rekla je pjevačica za pomenuti medij.

One su se 2008. godine potukle na generalnoj probi “Grand” festivala. Navodno je povod za fizički obračun bio to što se Indi tada zabavljala sa Mininim bivšim suprugom Tiosavom Sretenovićem Tikom.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu