Zabava

(VIDEO) "Ipak je mogla sve to da ublaži" Edita govorila o spotu Maje Berović u ROMSKOM NASELJU, ali i privatnom životu

Pjevačicu Editu Aradinović sačekali smo sinoć pred njen nastup u Beogradu.

edita aradinović
FOTO: ALEKSANDAR DOJKIĆ / RINGIER

Naime, pjevačica je došla u glamuroznoj crvenoj bundi, a na pitanje koliko joj je trebalo da se spremi, rekla je sledeće:

– Nemam crveni donji veš, možda kupim za Novu godinu. Spremala sam se ukupno 45 minuta sa sve pranjem kose i šminkanjem. Mislim da je Indi luđa, smelija i hrabrija, ona ima argumente uvijek. Obje smo borci – rekla je Edita a na pitanje da li je ona više ranjavala ili su nju više ranjavali u vezama, rekla je:

– Razna su tu neka ranjavanja, nije da nisam ni ja ranjavala, možda sam čak i ja više, ali ne namjerno, to je više neki stah od napuštanja i odbijanja, pa bolje da povrijedim ja njega, nego on mene – rekla je Edita, pa progovorila o spotu pjevačice Maje Berović, koja je snimila spot u Romskom naselju, a koleginica Zejna Murkić ju je zbog toga isprozivala:

Pročitajte još

– Čula sam se sa Zejnom, dijelim mišljenje sa njom u nekoj mjeri, ali ja obožavam Maju, pjesme joj kidaju, ona je pjevačina. Ona je imala dobru namjeru, nije nikoga uvrijedila, ali mogla je malo to sve da ublaži. Ja sam snimala spot u romskom naselju, mi smo tamo proveli 4, 5 dana u mahali sa ekipom, iskustvo je sjajno – rekla je Edita, pa otkrla gdje kupuje stvari:

– Ja obožavam da kupujem, ali više onlajn, malo mi je neugodno kad ima puno ljudi po radnjama.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu