Društvo

(VIDEO) "Ljepša od nje je moja pokojna supruga" Izjava ovog gospodina dirnula je cijeli Balkan, sa suprugom proveo 63 godine prelijepog braka

Neke ljubavne priče traju zauvijek, čak i onda kada druge osobe više nema. Još jedan dokaz toga je 90-godišnji penzioner Idris iz Hrvatske koji je ispričao kako se neizmjerno slagao sa svojom suprugom koje, nažalost, više nema.

(VIDEO) "Ljepša od nje je moja pokojna supruga" Izjava ovog gospodina dirnula je cijeli Balkan, sa suprugom proveo 63 godine prelijepog braka
FOTO: SCREENSHOT/FACEBOOK

Prema riječima penzionera Idrisa, posebno mlađima, ali i starijima, njihov brak može biti uzor.

Penzionera koji je ispričao svoju ljubavnu priču ekipa portala mirovina.hr srela je kod stepenica prema zagrebačkoj pijaci Dolac.

Na pitanje o najljepšoj glumici njegove mladosti, rekao je da je to za njega Brižit Bardo, ali da ipak postoji još jedna ljepša žena.

Pročitajte još

Ljepša od nje je moja supruga pokojna. Sad baš sa Mirogoja idem, bio sam kod nje. Umrla je prije godinu dana u petom mjesecu, tako da sam još uvijek ožalošćen. Teško mi je. Još samo nešto, ako postoji idealno, kažu idealno ne postoji, ako postoji idealno, onda sam ja imao idealan brak, 63 godine zajedničkog života, od ničega sve smo stekli, sve – ispričao je Idris.

Snimak ovog gospodina i njegove iskrene ljubavi postao je viralan i rasplakao cieli Balkan, a on je još jednom pokazao da je ljubav najvažnija, piše Telegraf.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu