Zabava

(VIDEO) ŠOKANTNI SNIMCI DIVLJANJA Dok Milica Pavlović pjeva "LUDA ZA TOBOM", turisti bježe i demoliraju sve pred sobom

Beograd je tokom novogodišnje noći bio pun stranih turista, ali pored onih koji su se dobro zabavili, bilo je i gostiju koji su svima u okruženju pokvarili provod.

Milica Pavlović
FOTO: BLICTV/SCREENSHOT

Naime, grupa turista iz Beča, uoči dočeka Nove godine je upropastila doček u hotelu “Crown Plaza”. Oni su demolirali hotel, gađali kamenjem, tukli sve pred sobom.

Pročitajte još

Do incidenta je došlo jer su bili opomenuti što koriste drogu za stolom, nakon čega je izbio haos.

Sve ovo događalo se na nastupu pjevačice Milice Pavlović, koja je za doček Nove godine u ovom hotelu bila zadužena za atmosferu.

Sada su se pojavili još neki snimci divljanja na nastupu, koji su šokirali sve.

Milica Pavlović
FOTO: MILAN ILIĆ / RINGIER

Dok se u pozadini čuje kako Milica pjeva veliki hit Lepe Brene: “Luda za tobom”, u tom trenutku se na snimku vidi masa ljudi u klinču, koji zatim bježe iz hotela, prenosi Blic.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu