Zabava

(VIDEO) SVE PRŠTI OD LUKSUZA Pjevačica na modni detalj pukla skoro 2.000 EVRA

Pjevačica Barbara Bobak još jedna je od poznatih ličnosti koja je u vikendu za nama imala nastup u inostranstvu.

(VIDEO) SVE PRŠTI OD LUKSUZA Pjevačica na modni detalj pukla skoro 2.000 EVRA
FOTO: A. DOJKIĆ / RINGIER

Barbaru je ekipa Blica srela na beogradskom aerodromu po povratku u srpsku prestonicu. Iako je pjevačica bila u ležernom izdanju i nije skretala pažnju stajlingom, oni koji vole detalje vidjeli su da pjevačica ima modne dodatke koji su brendirani.

Tako je samo na ranac marke Prada potrošila 1.900 evra, dok se njene sunčane naočare iste modne kuće kreću od 300 do 400 evra.

Pročitajte još

Barbara je takođe putovala bez trunke šminke, pa je ovo bio jedan od rijetkih trenutaka kada smo mogli da je vidimo u prirodnom izdanju.

Sekin stajling privlačio pažnju

Podsjetimo, danas je na aerodromu pažnju javnosti skrenula Seka Aleksić zbog neobičnog stajlinga.

Poput svjetskih zvijezda Seka je nosima crne naočare, kosu vezana u dugu pletenicu, široke bermude, a uz sve to i crne čizme. Nosila je i ogromnu torbu, a mnogi su se okretali za pjevačicom na aerodromu.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu