Hronika

Vozač "škode" uhapšen u Doboju: Osumnjičen da je POKUŠAO PODMITITI POLICAJCE

Policijski službenici PS Doboj 1 su juče uhapsili Dž.P. sa područja Tešnja zbog sumnje da je počinio krivično djelo davanje mita.

Vozač "škode" uhapšen u Doboju: Osumnjičen da je POKUŠAO PODMITITI POLICAJCE
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Naime, Dž.P. se sumnjiči da je 9. jula oko 12.15 u Doboju, prilikom zaustavljanja i kontrole automobila „škoda“ kojim je upravljao, policajcima ponudio i ostavio novac u službenom vozilu kako bi odustali od vršenja službene radnje sankcionisanja evidentiranog prekršaja iz oblasti zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevima u BiH.

Pročitajte još

Nakon toga, navedeni vozač je uhapšen, a predmetna novčanica je uz potvrdu oduzeta.

Nakon dokumentovanja predmeta protiv navedene osobe Republičkom javnom tužilaštvu Banjaluka biće dostavljen izvještaj o izvršenom krivičnom djelu.