Zabava

ZA 6 MJESECI, ABORTIRALA 2 PUTA Viktorija iz Zadruge pokazala trudnički stomak, prijatelj joj bio ubica iz Dubone

Viktorija Mitrović na svom Instagram profilu pokazala je kako izgleda njen stomak u devetom mjesecu trudnoće.

Viktorija Mitrovic pravi selfi
FOTO: VIKI_MITROVIC_OFFICIAL/INSTAGRAM/SCREENSHOT

Bivša rijaliti učesnica Viktorija Mitrović i dalje ne otkriva ko je njen izabranik sa kojim čeka bebu, a vijest o trudnoći podijelila je početkom godine.

Na fotografiji koju je sada pokazala, bivša rijaliti učesnica je pozirala na suncu u opuštenom izdanju, te se može zaključiti da uživa u trudničkim danima.

FOTO:
FOTO:

Viktorija je poznata po kontroverznoj životnoj priči, a iz prvog braka sa Robertom Mitrovićem ima kćerku koju je dobila, sa samo 15 godina i za čije se starateljstvo borila nakon izlaska iz “Zadruge”.

Pročitajte još

Jednom prilikom Mitrovićeva je javno priznala da je u šest mjeseci abortirala dva puta i time šokirala svoje pratioce, ali i cjelokupnu javnost.

Tokom učešča u rijalitiju ”Zadruga 5” Viki je otkrila da je bila silovana od strane sveštenika sa svega 12 godina, a njen odnos sa Markom Osmakčićem je privlačio veliku pažnju. Ona je takođe i sa njim ostala trudna, ali ju je on natjerao da abortira, što je ona i učinila.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu