Zabava

Adam Adaktar se oglasio nakon haosa "Vandali su nam RAZBILI LOKAL tokom noći"

Lokal na Vračaru Adama Adaktara tokom noći je razbijen.

Adam Adaktar se oglasio nakon haosa "Vandali su nam RAZBILI LOKAL tokom noći"
FOTO: SNEŽANA KRSTIĆ / RINGIER

Adam Adaktar ovim povodom oglasio se za Blic i rekao da je šteta velika.

– Vandali su tokom noći razbili staklo na mom lokalu. Policija je obavještena, istraga je u toku. Na Vračaru se to dešava, moj lokal je još jedan u nizu, jedini je problem što su naša stakla jako skupa, pa je šteta velika – poručio je Adam.

Pročitajte još

Da podsjetimo, ispred salona lepote, svuda je staklo.

Inače, Adaktar kaže da je razbijeno četiri stakla, koja koštaju po 7.000 evra, što ukupno iznosi 28.000 evra.