Zabava

Aleksandra Mladenović o sukobu sa koleginicom "Roditelji mi prolaze kroz agoniju POSLIJE SVAĐE sa Džejlom"

Pjevačica Aleksandra Mladenović kaže da njena porodica prolazi kroz pravi pakao nakon što je u emisiji "Ami Dži šou" došlo do rasprave sa koleginicom Džejlom Ramović.

aleksandra mladenović
FOTO: TV PINK SCREENSHOT

Ona tvrdi za Blic da je negativni komentari koje joj ljudi mahom pišu na mrežama ne pogađaju, kao i da ona zaista nema ništa protiv koleginice.

Meni to nije ništa strašno toliko koliko je mojim roditeljima koji sad prolaze kroz agoniju. Totalno je bezveze ispala situacija zbog jedne riječi koja je trebalo da zvuči drugačije. Ispalo je da nekoga mrzim, a uopšte nije takva situacija. Ja Džejlu mnogo volim, ona je meni dolazila na nastupe,kao i ja na njene, tako da nema potrebe da se pravi takva pompa oko svega – istakla je ona.

Pročitajte još

– Što se tih komentara tiče koje mi ljudi pišu, ako su srećni što su mene izvređali, ja im želim svu sreću. Što se tiče tog guranja, ja sam samo namjestila djevojku i okretala je da se namjesti lijepo da joj nacrtam sve u igrici. Nismo se čule jer sam ja poslije otišla na put, imala sam milion obaveza – rekla je Aleksandra.

Ona tvrdi da već sada sprema nove pjesme.

– Ulazim u studio, spremam novi album, a poslije snimanja nije bilo ništa. Ja sam poznata po tome da sam temperamentna, da nemam dlake na jeziku i uvek ću imati neki komentar na nešto što mi se ne dopada. Kome se ne sviđa neka me zaobiđe. Tačno je da sam prije emisije imala neke problemčiće, bila sam mnogo nervozna, ali završilo se kako se završilo – istakla je.