Kćerka Anđele Šimšić kao svoj prvi poklon dobila je ogrlicu od suvih dijamanata sa imenom bebe.
U pitanju je bio poklon od djeda.
– Svaki dijamant je ručno postavio Arijin djeda. Napravljen po mjeri, jedinstven – napisala je Anđela u opisu.
Influenserka podijelila je danas stajling svoje nasljednice koji je neodoljiv, benkicu sa printom kolača i mlijeka.
Ovaj momenat svidio se njenim pratiocima koji su odmah komentarisali da su oduševljeni.
Anđela o 19 godina starijem mužu: “To je tabu tema”
Inače, Anđela je odgovarala na pitanja na Tiktoku i tom prilikom dotakla se razlike u godinama između nje i njenog izabranika.
– Rudi je 19 godina stariji od mene, znam da je to kod nas malo tabu i da je to malo veća razlika i da ljudi kad su na početku čuli da je moj momak toliko stariji bili u šoku. Ali iskreno da vam kažem nikada nisam obraćala pažnju na te komentare zato što ja lično nisam osjetila neku razliku između nas. Ja sam rano otišla od kuće sama u Ameriku i bila sam primorana da sazrim, samim tim uvijek su me zanimali stariji muškarci kad sam došla ovdje. Jesam u Beogradu bila i sa starijima i sa mlađima, i bilo je to super za neku vezu, ali za brak ili ozbiljan život ne – rekla je ona i dodala:
– Kada se zaljubiš i kada te srce vodi i kada te duše vodi ka nekome, jednostavno ne možeš protiv sebe. Ako je tebi lijepo sa tom osobom i ako te ta osoba ispunjava, ako vidiš budućnosti, to je poprilično jednostavno, samo što ljudi komplikuju.
Inače, Anđela i njen dvije decenije stariji muž pravili su vjenčanje u luks rizortu “Portomontenegro”, a ona nerijetko pokazuje život na visokoj nozi pored američkog milionera, piše Blic.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.