Naime, ona tvrdi da su se davno tako dogovorili, budući da joj je to sigurnije.
– Mom ocu dajem novac poslije svakog nastupa jer mi je tako lakše. Ne volim da imam sve kod sebe i da trošim. Ovako mi je mirna glava, oni raspolažu svim tim, a ja imam uvijek onoliko koliko mi treba. Naravno, nisam od onih djevojaka koje troše na svakom koraku. Znam da raspolažem novcem, to je vrlo važno – rekla je ranije Bobakova za medije.
“Epski umijem da trošim pare”
Inače, Barbara tvrdi da joj je uvijek bila želja da radi i da stekne finansijsku stabilnost.
– Nemam ciljeve, meni je sad samo da radim, da steknem finansijsku slobodu, da radim šta hoću i koliko hoću, da idem gdje hoću i sa kim. Umijem da uštedim kada mora. I otac mi pomaže u tome. A umijem i te kako razbacujem novac, to je epski kako umijem da trošim pare – rekla je ona tada, prenosi Blic.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.