Zabava

(FOTO) Objavila fotografiju iz klinike: Voditeljka završila na infuziji, evo šta joj se desilo

Voditeljka Bojana Lazić danas je posjetila jednu privatnu kliniku na kojoj je tražila da joj uključe infuziju.

Bojana Lazić
FOTO: BOJANALAZIC00 / INSTAGRAM/SCREENSHOT

Bojana Lazić vrijedno radi, ali i misli na svoj izgled i zdravlje, pa tako prima “vitaminske koktele”. Ona je danas otišla u kliniku kako bi dobila infuziju, prenosi Blic.

O svemu je obavijestila pratioce na mrežama i postavila fotografiju na kojoj se vidi igla, a onda napisala:

FOTO: BOJANALAZIC00/INSTAGRAM/SCREENSHOT
FOTO: BOJANALAZIC00/INSTAGRAM/SCREENSHOT

– Za ljepotu i vitamine – navela je ona otkrivajući da nije bolesna već je stvar preventive.

Raskinula sa dečkom nakon 6 godina

Bojana je nedavno govorila o tome kako je raskinula sa dečkom sa kojim je bila više od pola decenije, iako u javnosti nije eksponirala ovu ljubav.

Gostujući u podkastu Lune Đogani, Bojana je iznenadila kada je govorila o tome kako je okončala vezu u kojoj je bila šest godina.

– Imala sam sada ovu šestogodišnju vezu i u toj vezi sam doživjela film u svakom smislu te riječi. Naravno bilo je i groznih situacija, ali smo on i ja imali momente za koje se živi. Ovog puta sam stvarno završila i stavila tačku i presjekla jer ne mogu da budem ni sa kim ko me ne razumije. Ne želim više da pristajem ni na kakve kompromise, svaki put kada sam pristala ispala je ozbiljna patnja i da sam žrtva, a ja to ne želim da budem – rekla je ona.