Bora je u svom stilu žestokim riječima poslao poruku svojoj porodici.
– Želim da se zahvalim svima koji su se javili, a i onima koji nisu, a tu mislim na mog ćaleta, braću rođenu, na brata od tetke – započeo je Bora kojeg su cimeri počeli da smiruju. Ma boli me bre k***c za sve njih, nisam pijan – govorio je Bora, pa je nabrajao članove porodice sa kojima ne želi više nikakav kontakt:
“Vratite dugove”
– Sestru od tetke, stričeve i braću… Za sve smrde iz familije: Nikada nemoj da mi se obraćate jer ste stvarno loši. Većina… Nemojte da mi se javljate. Poseban pozdrav za brata Peksa koji danas slavi, Lenija i brata Mikišu ne zam šta se desilo da se ne javite. Poseban pozdrav i za zeta i bivšu ljepoticu Elite 3, bivšu lažnu ženu. Zete Marko ne znam zašto ništa nisi poslao, bilo bi lijepo da jesi jer si obećao. Obećanje, ludo radovanje, nemaš m**a. Vidjećete vi šta su m**a kad brat izađe i kako ćemo da se družimo – bjesnio je Bora.
– Zamolio bih familiju da vrate dugove da ne bude problema, da ne bude poslije “nisi ovo, nisi ono”. Niti vam idem na veselja, niti ću vam doći u goste, a nećete ni vi meni – rekao je on, prenosi Kurir.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.