Iako je zauzela četvrto mjesto u Eliti, mnogi su osudili brutalno vrijeđanje mnogih učesnika, među kojima je i voditelj Bora Santana, te su tako njih dvoje suočili u emisiji.
Tokom njegovog izlaganja, Ena ga je prekinula:
– Barem nisam bila u braku, a da sam spavala na splavu kod Kineza sa tri, četiri žene u nedjelju dana ili u isto vrijeme – rekla je rijaliti učesnica, aludirajući da je bio nevjeran Milici Kemez.
“Od nje ne može da se dođe do riječi”
– Nijednu drugaricu nema, ne druže se sa njom jer je svakoj skinula dečka – istakao je Bora.
Međutim, zbog netrpeljivosti između Ivana i Ene, Bora baš i nije imao prilike da govori.
– Od nje ne može da se dođe do riječi – rekao je Santana.
– Doći ćeš do riječi u devetoj sezoni, a došao si do riječi u medijima više nego ikad jer ti je svaki intervju sa imenom “Ena Čolić” u naslovu. Seljačino idi kopaj po kontejnerima i skupljaj aluminijum jer ti to fizički priliči, a ne zbog nacionalnosti, što hoćete da mi podvalite – govorila je rijaliti učesnica.
Ena ulazi u Elitu 9?
Ena Čolić bila je pod budnim okom javnosti u proteklom periodu dok je boravila u rijalitiju Elita.
Njen turbulentan odnos sa Jovanom Pejićem Pejom privlačio je veliku pažnju, a uprkos nadanjima svih da će bivši par pronaći zajednički jezik i dati ljubavi još jednu šansu, to se nije desilo.
Domaći mediji nedavno su uslikali Enu Čolić dok telefonira ispred zgrade Pink televizije, a izgledala je raspoloženo.
Bila je vidno sređena, nosila je pantalone od satena u boji pustinjskog peska, koje je iskombinovala sa bijelim topom, što je upotpunilo njen stajling.
Nakon što je napustila zgradu Pinka, Ena Čolić šetala je okolo i razgovarala sa nekim, izgledajući kao da nekog ili nešto iščekuje, prenosi Kurir.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.